



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легкий і компактний алюмінієвий штатив. Вбудований рівень забезпечує оптимальну точність, а ручка штативной головки дозволяє швидко коректувати напрямок зйомки.
Характеристики:
Матеріал: алюмінієвий сплав і пластик
Висота в складеному вигляді: 370 мм
Максимальна робоча висота: 1020 мм
Мінімальна робоча висота: 350 мм
Секцій штатива: 4
Максимальний діаметр: 20 мм
Мінімальний діаметр: 16 мм
Вага нетто: 445 г
Макс.навантаження: 1500 г
В комплекті:
Штатив з рівнем
Чохол
Тримач телефону
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABC |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Трипод |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Максимальная высота штатива | 350 мм |
| Количество секций | 3 |
| Вес | 0.44 кг |
| Длина в сложенном состоянии | 370 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
- Цена: 299 ₴

